קופירייטינג

שירותי קופירייטינג בסנדרט פרימיום

כשמגיעים לנושא של שירות קופירייטינג הדעות חלוקות לגבי בחירת איש מקצוע מתאים ואיכותי שיעשה את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר. לכן, במאמר הבא אנחנו ניגע בשלושה טיפים מנצחים לבחירת איש מקצוע שיעשה לכם עבודת קופירייטינג משובחת, ואיך תוכלו לדעת שהוא עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.

החשוב ביותר בפרוייקט קופירייטינג – תיק עבודות של הכותב

עוד לפני שהתחלתם לשאול מגוון שאלות ספיציפיות את הקופירייטר, הדבר הבסיסי ביותר הוא לבקש ממנו את תיק העבודות שלו על מנת לבחון את יכולותיו ולראות האם יש לו נסיון בכתיבת תוכן. מיותר לציין שאדם ששולח לכם קבצי טקסט של וורד ישירות לתיבת הצ'אט יהיה פחות מתאים מאותו אדם שישלח אתכם לאתר תדמית מרשים ואיכותי שמציג את העבודות שלו בצורה מכובדת.

כמו כן, בהקשר הזה חשוב לזכור שעדיף לראות כמה שיותר עבודות וסגנונות כתיבה מאותו איש מקצוע, ולכן יש לבקש ממנו כמה שיותר מאמרים לבחינה.

נסיון זה חשוב, אבל צריך נסיון בתחום הכתיבה הספציפי

המון אנשי מקצוע בתחום הקופירייטינג יחשיבו את עצמם מקצוענים כמעט בכל עולם תוכן, מה שרחוק מאוד מלהיות מציאותי. עוד לא קם איש המקצוע בתחום הזה שיודע לכתוב כל סוג תוכן בכל סגנון, ובכל פרוייקט לתת עבודה מקצועית באותה מידה. גם אצלנו במשרד אנחנו יודעים לקחת כותבים משלל תחומי עניין כך שנדע לכתוב את מגוון סגנונות הכתיבה. על כן, כשאתם באים לבחון את אותו כותב שאלו אותו אם הוא בקיא ומקצועי בעולם התוכן הספציפי שמתאים לפרוייקט שלכם, ובקשו ממנו רפרנסים ודוגמאות ספציפיות לעולם תוכן זה. כך תדעו לבחון אותו כמו שצריך.

בסוף כולנו צריכים להיות בני אדם, גם כותב התוכן שלכם

לאחר שבכלל הבנתם שמי שעומד מולכם יכול לבצע את העבודה מבחינה מקצועית – בחנתם את תיק העבודות שלו וכמו כן וידאתם שהוא בקיא בעולם התוכן הספציפי לפרוייקט שלכם, תוכלו לאחר מכן לעבור להיכרות קצרה איתו ולהתעניין באישיות של אותו אדם. בהנחה שהפרוייקט שלכם הוא לא חד פעמי ומדובר כאן על קשר ארוך טווח, עבודה עם קופירייטר שאתם מתחברים אליו היא דבר חשוב מאוד, לכן שימו לב שאתם מתחברים לאותו אדם מבחינה בין אישית.

אם נסכם

בסופו של דבר בחירה של קופירייטר שיעשה עבודת קופירייטינג היא דומה במרכיביה לכל בחירת איש מקצוע באשר הוא. צריך לבדוק את רמת המקצועיות של אותו בנאדם ולהתאים אותה לפרוייקט הספציפי, אבל אין לשכוח לוודא גם את הרמה הבינאישית ולבדוק שאתם מתחברים לאותו בנאדם מבחינת מרכיבי האישיות שלו. בהנחה שתקפידו על כללים אלה, אין ספק שתוכלו למצוא את איש המקצוע המתאים עבורכם לפרוייקט הקופירייטינג הבא שלכם.

ובנימה זו אנו נזכיר, שצוות משרדו מונה עשרות כותבי תוכן וקופירייטרים מוכשרים במגוון תחומים, ומחכה לשתף אתכם פעולה לפרוייקט הבא שלכם. קדימה בואו לבקר!