ניהול סושיאל

ניהול סושיאל לא מהעולם הזה

כחברה שמספקת שירותי כתיבת תוכן אנחנו מרגישים ויודעים שניהול סושיאל הוא בשבילנו כמו כפפה ליד. בסופו של דבר, מדובר כאן על תוכן. בין אם זו כתיבה שיווקית, או סרטון וידאו מקצועי וויראלי, הסיפור הוא אותו סיפור. בין אם אנחנו כותבים מאמר רחב היקף, או מתפעלים חשבון אינסטגרם שפורץ גבולות, הסיפור הוא שוב – אותו סיפור.

אז אם המותג שלכם הוא בעל חשבון פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק וכל רשת חברתית שבכלל העזתם לעלות על דעתכם – כדאי לכם מאוד להצטרף לשירות ניהול הסושיאל שלנו ויחד נפרוץ גבולות ונביא את המותג שלכם לחשיפה איכותית של לקוחות היעד שלכם.

במסגרת שירות ניהול סושיאל שאנחנו נותנים ללקוחותינו, אנחנו מקפידים מאוד על הדברים הבאים:

כתיבת תוכן איכותית שמתאים באופן מושלם לקהל היעד

אין דבר כזה תוכן שמתאים לכולם. אנחנו נדע לחבר למותג שלך את סגנון התוכן שמתאים לו, ולאחר מכן לפרסם ולדבר את התוכן הזה בכל פלטפורמה אפשרית. הדבר הזה נעשה על ידי אפיון מדויק שאנחנו מבצעים לפני תחילת כל פרוייקט, כך אנחנו מוודאים בדיוק שאנחנו מבינים את סוג העסק שלכם ויודעים להתאים לו את הטוב ביותר.

גאנט חודשי ואסטרטגיית תוכן ארוכת טווח

הדברים חייבים להיעשות עם מחשבה לגדילה והגברת חשיפה. לכן אנחנו לא עובדים משבוע לשבוע, אלא מייצרים עבורכם תכנון ואסטרטגייה שתיקח את המותג שלכם לרמה הבאה – וכל זה כמובן בעזרת תוכן איכותי. בצורה זו תראו לאחר זמן מה שהמותג שלכם ביצע כברת דרך משמעותית מהיום הראשון שהוא הגיע אלינו, וכל זאת הודות לחשיבה לטווח ארוך אמיתית שאנחנו עושים בתהליך האפיון.

קרייאטיב איכותי הכולל שירותים גרפיים

לא הכל מתחיל ונגמר בתוכן כתוב. אנחנו מבינים שב2021 התכנים הם ויזואליים, שלא נאמר הרוב הגדול שלהם. לכן אנחנו מחזיקים במשרדנו מחלקה שלמה של תקשורת חזותית ועריכת וידאו, כמו גם שירותים של עיצוב גרפי – כל זאת על מנת לספק את פיסות התוכן האיכותיות ביותר עבור לקוחות הסושיאל שלנו. וכן, אנחנו רואים את ההבדל בין מתחרים שמשתמשים בתוכן גנרי ואפור עם תמונות מאגר, לבין התוכן האיכותי והקרייאטיב המותאם אישית שאנחנו מבצעים בכל גאנט ובכל פרוייקט.

אנו מציעים לכם מנהל תיק לקוח אישי שילווה אתכם בכל התהליך, יהיה זמין עבורכם סביב השעון ויפתור עבורכם את הבעיות כשהן צצות.

אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו ולקבוע פגישה בה נספר לכם הרבה יותר על התחום, השירות והיתרונות שלנו על פני המתחרים שלנו.