בניית אתרים

בניית אתרים כמעטפת מושלמת ללקוחות

המון חברות קרייאטיב היום מציעות ללקוחותיהם בניית אתר אינטרנט כחלק מסל השירותים הבסיסי. הסיבות לכך הן רבות: כמות העסקים שזקוקים לאתר אינטרנט נמצא בעלייה מתמדת, על כדי כך שאין באמת סיבה היום שלעסק לא יהיה אתר. סיבה נוספת היא הקלות היחסית של בניית האתר לעומת שנים קודמות – אם בשנים קודמות הייתם צריכים לשכור את שירותיו של מתכנת והדברים היו מאוד טכניים, היום יש המון פתרונות שהופכים את תהליך בניית אתר לקלילה הרבה יותר. מהסיבות הללו המון חברות שהיו צריכים לפנות לשירותי מיקור חוץ על מנת לבנות אתר ללקוחות שלהם, מנצלים את ההזמנות ובונים את האתר במתכונת IN HOUSE.

אחרי שאמרנו את כל זה, השאלה המתבקשת היא האם בכלל כל אדם יכול לבנות אתר אינטרנט בצורה טובה? האם כל חברה יכולה לספק שירותי בניית אתרים ללקוחותיה ורמת האתרים תהיה מקצועית? סביר להניח שלא. מקצוע של בנייה ופיתוח אתרים דורש מגוון מיומנויות שאת חלקן לוקח חודשים ואף שנים ללמוד בצורה מקצועית. אנו נפרט כאן על חלק מהמרכיבים החשובים שדרושים על מנת להפוך אדם לבונה אתרים טוב יותר:

יכולת טכנית ברמה גבוהה

על מנת להתמצא במערכות השונות ובפלטפורמות הרבות של מקצוע בניית האתרים, אותו אדם שעתיד לבנות או לעסוק במקצוע הזה צריך לסגל לעצמו יכולות טכניות גבוהות על מנת לדעת לבצע את הפרוייקטים שלו ביעילות, מהירות ומקצועיות. בהיעדר יכולת זו, הסיכוי של אדם או חברה להפוך לאוטוריטה או מקצוען בתחום בניית האתרים היא קלושה ביותר.

יכולת קידוד ופיתוח

קריטריון זה בשנים האחרונות הוא לא בגדר חובה, אם כי אדם שקיימת אצלו יכולת הפיתוח, והוא בקיא בשפות התכנות השונות ובעל נסיון בהן, סביר להניח שיבצע את הפרוייקטים שהוא מקבל בצורה מקצועית יותר ותוך ראייה מערכתית שכוללת את כל הצדדים. כמו כן, הוא לא יהיה תלוי במפתחים ובגורמים צד ג', ויוכל לפתור בעצמו בעיות מורכבות.

יכולות עיצוב – מרכיב חשוב מאוד בתחום של בניית אתרים

אם מדובר על אדם אחד שנותן שירות כולל בסגנון ONE MAN SHOW, אין ספק שהוא חייב להבין ולשלוט היטב ביכולות עיצוב אתרים. בסופו של דבר, מדובר כאן באתרי תדמית וסחר שצריכים להציג את בעלי העסקים, לכן האתר חייב להיות מעוצב בסטנדרט גבוה ולגרום לאנשים להשאר בו לאורך זמן.

בסופו של דבר סיפקנו כאן קריטריונים מרכזיים שבהם אדם צריך לשלוט על מנת לספק שירות מקצועי של בניית אתרים. אך קצרה היריעה מלתת את כל הקריטריונים כאן. ישנם עוד תחומים רבים כמו: חווית משתמש, קידום אורגני, אופטימיזציה ועוד ועוד.

לכן, בהנחה שאתם רוצים לבנות אתר כחלק מהפרוייקט שלכם, כדאי שתקפידו לשאול את השאלות הנכונות על מנת להבין מול מי אתם עומדים, וכמה הוא מקצועי. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לכל שאלה שיש לכם בנושא, אנחנו נשמח מאוד לכוון אתכם ולספק לכם תשובות